KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128185
nr 1312 8185
Oidentifierad konstnär, stilleben med frukter, England, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 25x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:25:51
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)